Superwizja grupowa z Penelope Best

1
TERMIN I MIEJSCE
Piątek 10.05.2019
Godz. 16:00 – 20:00

ul Grochowska 262, Warszawa

1
KOSZT
Dla członków Polskiego Stowarzyszenia psychoterapii Tańcem i Ruchem – 225 zł.
Dla pozostałych absolwentów Instytutu DMT – 300 zł.
Dla terapeutów innych nurtów – 330 zł.
1
GRUPA
Superwizja odbędzie się w maksymalnie 8 osobowej grupie.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
1
ZAPISY
Osoby chętne prosimy o zgłoszenia pod hasłem SUPERWIZJA z Penny Best na adres szkolenia@instytutdmt.pl

Penelope Best będzie gościć w Warszawie z okazji 15-lecia Instytutu DMT, którego historia nieodłącznie związana jest właśnie z nią. Obecny kształt i wysoki poziom 4-letniego szkolenia zawdzięczamy w dużej mierze właśnie Penelopie.

Penelope Best – psychoterapeuta zrzeszony w Brytyjskiej Radzie Psychoterapii, superwizor i honorowy członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w praktyce klinicznej i prywatnej, międzynarodowa trenerka i naukowiec. Profesor wizytujący Uniwersytetu Exeter, W latach 1992-2002 dziekan wydziału DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Specjalizuje się w uczeniu procesu twórczego, umiejętności w zakresie DMT/DMP i umiejętności superwizyjnych. Ma bogate doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i z dorosłymi. Współtwórczyni i mentorka profesjonalnych szkoleń z DMP w Polsce i w Chorwacji. Współtwórczyni i nauczyciel pierwszego w Wielkiej Brytanii, akredytowanego szkolenia superwizorów DMP. Przez wiele lat była w gronie głównych nauczycieli DMP w Holandii. Przewodniczyła tworzeniu się Europejskiego Stowarzyszenia DMT.

Superwizja grupowa z Jeannette MacDonald

1
TERMIN I MIEJSCE
Piątek 18.01.2019
Godz. 16:00 – 20:00

Sala konferencyjna Vega
al. Jana Pawła II 36, Warszawa

1
KOSZT
Dla członków Polskiego Stowarzyszenia psychoterapii Tańcem i Ruchem – 165 zł.
Dla pozostałych absolwentów Instytutu DMT – 220 zł.
Dla terapeutów innych nurtów – 240 zł.
1
GRUPA
Superwizja odbędzie się w maksymalnie 8 osobowej grupie.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
1
ZAPISY
Osoby chętne prosimy o zgłoszenia pod hasłem SUPERWIZJA z Jeannette MacDonald na adres szkolenia@instytutdmt.pl

Korzystając z obecności Jeannette MacDonald, która w styczniu w Instytucie DMT będzie poprowadzić zjazd szkoleniowy, proponujemy superwizję grupową DMT.
Superwizja odbędzie się w maksymalnie 10 osobowej grupie, tłumaczyć będzie Zuzanna Pędzich.

Jeannette MacDonald – ukończyła Królewską Szkołę Baletową w Londynie i tańczyła zawodowo zanim podjęła pionierską pracę nad wprowadzaniem terapii tańcem i ruchem do Brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia. Jako psychoterapeuta i superwizor DMT na co dzień pracuje w Exeter i w Londynie. W latach 1998-2002 była przewodniczącą Brytyjskiego Stowarzyszenia Terapii Tańcem i Ruchem (ADMT UK). Wykładała w Centrum Labana w Londynie, obecnie prowadzi szkolenia w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w pracy z osobami z zespołem stresu pourazowego (PTSD) oraz z zaburzeniami somatoformicznymi i dysocjacyjnymi.

facebook