MIEJSCE

Poznań

TERMIN

Najbliższy termin: 9-10 stycznia 2021

Zajęcia odbędą się w:

SOBOTA: g. 12.30 – 19.30

NIEDZIELA: g.  10.00-15.00

OPIS

Celem warsztatu jest zaprezentowanie najważniejszych zagadnień praktycznych i teoretycznych w psychoterapii tańcem i ruchem. Jest to wprowadzenie w dziedzinę terapii, w której wewnętrzna przemiana dokonuje się poprzez autentyczny ruch.

Warsztat obejmuje 14 godzin dydaktycznych.

Warsztat adresowany jest do dwóch grup osób równocześnie:

  • wszystkich, którzy chcą poznać bliżej tę dziedzinę psychoterapii bez względu na dotychczasowe doświadczenia taneczne, ruchowe czy terapeutyczne – zapraszamy każdego, kto ukończył 18 lat.
  • osób, które planują podjąć kształcenie w Instytucie DMT.
Uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne oraz zaświadczenia o uczestnictwie w warsztacie

Prowadząca
Image
Psychoterapeutka i certyfikowana superwizor DMT, wykładowca w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, uczy także choreoterapii, świadomości ciała, symboliki ciała oraz improwizacji w Zakładzie Tańca poznańskiego AWF-u, na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, a wczesniej na Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka UAM, 4,5-letniego szkolenia psychoterapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne, 4-letniego szkolenia z zakresu DMT. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w latach 2013-2017. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, warsztaty oraz szkolenia i superwizje w ramach Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju przy Instytucie DMT – Filia Poznań oraz Ośrdoka Psychoterapii Body-Mind. Pracuje m. in. z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowo-depresyjnych, psycho-somatycznych, zaburzeń jedzenia, syndromu DDA, PTSD, zaburzeń adaptacyjnych, kryzysu życiowego, nadmiernego stresu. Prowadzi także terapię par i rodzin.
Inwestycja
  • przy płatności całości do 10 września – 400 zł
  • przy płatności po 10 września i w ratach 450 zł

Przy płatności ratalnej można podzielić kwotę na opłatę rezerwującą miejsce (250 zł) płatną od razu po informacji o przyjęciu i pozostałą opłatę za uczestnictwo – płatną ostatecznie do końca listopada  2020.

W przypadku rezygnacji zwrot opłaty możliwy jest tylko do końca października 2020 r.

Zapisy

Aby zgłosić się na warsztaty należy wypełnić formularz kwalifikacyjny, znajdujący się obok.
Wszelkie pytania przyjmujemy pod adresem:
szkolenia@instytutdmt.pl
Wpłat należy dokonywać dopiero po otrzymaniu
potwierdzenia przyjęcia.

Formularz zgłoszeniowy