MIEJSCE

WARSZAWA

TERMIN

Najbliższy termin: 22-23 maja 2020

Zajęcia odbędą się w
PIĄTEK: 17:00 – 21:00
SOBOTA: 10:00 – 18:00

OPIS

Celem warsztatu jest zaprezentowanie najważniejszych zagadnień praktycznych i teoretycznych w psychoterapii tańcem i ruchem. Jest to wprowadzenie w dziedzinę terapii, w której wewnętrzna przemiana dokonuje się poprzez autentyczny ruch.

Warsztat obejmuje 14 godzin dydaktycznych.

Warsztat adresowany jest do dwóch grup osób równocześnie:

  • wszystkich, którzy chcą poznać bliżej tę dziedzinę psychoterapii bez względu na dotychczasowe doświadczenia taneczne, ruchowe czy terapeutyczne – zapraszamy każdego, kto ukończył 18 lat.
  • osób, które planują podjąć kształcenie w Instytucie DMT.
Uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne oraz zaświadczenia o uczestnictwie w warsztacie

Prowadząca
Image
Współprowadzi Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Wchodzi w skład zarządu Polskiego Stowarzyszenia DMT. Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii tańcem i ruchem. Ukończyła szkolenie z Ruchu Autentycznego we współpracy z Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy. W pracy terapeutycznej korzysta też z podejścia Body-MindCentering. Odbyła szkolenie z analizy ruchu w zakresie Kestenberg Movement Profile. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. współpracując z Oddziałem Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, Ośrodkiem Psychoterapii przy ul. Dolnej w Warszawie, Społecznym Przedszkolem Integracyjnym Fundacji Czas Dzieciństwa.
Inwestycja
  • przy płatności całości do końca lutego – 400 zł
  • przy płatności od 1 marca – 440 zł

W obu wariantach można podzielić płatność na opłatę rezerwującą miejsce (200 zł) płatną od razu po informacji o przyjęciu i pozostałą opłatę za uczestnictwo – płatną ostatecznie do końca kwietnia  2020.

W przypadku rezygnacji zwrot opłaty możliwy jest tylko do 15 marca 2020 r.

Zapisy

Zgłoszenia wraz z wypełnionym formularzem kwalifikacyjnym
przyjmujemy pod adresem:
szkolenia@instytutdmt.pl
Wpłat należy dokonywać dopiero po otrzymaniu
potwierdzenia przyjęcia.

Formularz zgłoszeniowy