MIEJSCE

POZNAŃ

TERMIN

Najbliższy termin: 25-26 stycznia 2020

Zajęcia odbędą się w
SOBOTA: 12:30 – 19:30
SOBOTA: 09:30 – 15:00

OPIS

Celem warsztatu jest zaprezentowanie najważniejszych zagadnień praktycznych i teoretycznych w psychoterapii tańcem i ruchem. Jest to wprowadzenie w dziedzinę terapii, w której wewnętrzna przemiana dokonuje się poprzez autentyczny ruch.

Warsztat obejmuje 14 godzin dydaktycznych.

Warsztat adresowany jest do dwóch grup osób równocześnie:

  • wszystkich, którzy chcą poznać bliżej tę dziedzinę psychoterapii bez względu na dotychczasowe doświadczenia taneczne, ruchowe czy terapeutyczne – zapraszamy każdego, kto ukończył 18 lat.
  • osób, które planują podjąć kształcenie w Instytucie DMT.
Uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne oraz zaświadczenia o uczestnictwie w warsztacie

Prowadząca
Image
Certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka DMT. Członek zarządu i wykładowca w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Nauczyciel świadomości ciała, symboliki ciała oraz improwizacji w Zakładzie Tańca poznańskiego AWF-u. Absolwentka UAM, 4,5-letniego szkolenia psychoterapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne, 4-letniego szkolenia z zakresu DMT. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w latach 2013-2017. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Inwestycja
  • przy płatności do końca listopada – 400 zł
  • przy płatności od 1 grudnia – 440 zł

W obu wariantach można podzielić płatność na zaliczkę (200zł) rezerwującą miejsce i pozostałą kwotę – płatną ostatecznie do 12 grudnia 2020.

Zapisy

Zgłoszenia wraz z wypełnionym formularzem kwalifikacyjnym
przyjmujemy pod adresem:
szkolenia@instytutdmt.pl
Wpłat należy dokonywać dopiero po otrzymaniu
potwierdzenia przyjęcia.

Formularz zgłoszeniowy