MIEJSCE

Warszawa, ul. Grochowska 262

TERMIN

11 maja 2019
SOBOTA: 10:00 – 18:00

OPIS

Warsztaty skierowane do osób pracujących terapeutycznie, w celu rozwoju osobistego i zawodowego, oparte na wieloletnim dorobku i doświadczeniu klinicznym PENELOPY BEST
Warsztaty będą miały charakter doświadczeniowy i będą oparte zarówno na niewerbalnych jak i werbalnych metodach i koncepcjach.

O TYM JAK SOMATYCZNY PRZEKAZ WSPIERA ROZUMIENIE SIEBIE I INNYCH

Ciało i ruch zawierają ogrom wiedzy na temat naszych interakcji z innymi. W Ciele pomieszczamy kluczowe i niezwykle użyteczne informacje związane z procesem współtworzonym w ramach relacji terapeutycznej, pomocy psychologicznej czy wspierania innych.

W jaki sposób możemy zwiększyć dostęp do tych głębokich pokładów rozumienia i czucia?
  • W trakcie warsztatów będziemy wykorzystywać proste zadania, pracując zarówno indywidualnie jak i w relacji z innymi. Będziemy docierać do własnych odczuć i emocji oraz otwierać się na możliwe połączenia z pracą zawodową. Będziemy poruszać się między słuchaniem naszych odczuć somatycznych, a wykorzystywaniem ich do lepszego zrozumienia, co dzieje się w relacji i zyskiwania nowych perspektyw, opcji.
  • Będzie przestrzeń na pracę z materiałem związanym z praca z pacjentami/klientami – bieżącym lub wcześniejszym – i skorzystania z podpowiedzi ciała, co wybrać.
  • Warsztaty są efektem wieloletniego dorobku zawodowego Penelope Best opartego na badaniach, praktyce superwizyjnej, wspartego koncepcjami z zakresu neurobiologii interpersonalnej, psychoterapii ruchem oraz somatosensorycznej pracy z traumą.
  • Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim i tłumaczone na język polski.
Prowadzące
Image
Superwizja, opieka merytoryczna
Psychoterapeuta zrzeszony w Brytyjskiej Radzie Psychoterapii, superwizor i honorowy członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w praktyce klinicznej i prywatnej, międzynarodowa trenerka i naukowiec. Profesor wizytujący Uniwersytetu Exeter, W latach 1992-2002 dziekan wydziału DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie. Specjalizuje się w uczeniu procesu twórczego, umiejętności w zakresie DMT/DMP i umiejętności superwizyjnych. Ma bogate doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i z dorosłymi. Współtwórczyni i mentorka profesjonalnych szkoleń z DMP w Polsce i w Chorwacji. Współtwórczyni i nauczyciel pierwszego w Wielkiej Brytanii, akredytowanego szkolenia superwizorów DMP. Przez wiele lat była w gronie głównych nauczycieli DMP w Holandii. Przewodniczyła tworzeniu się Europejskiego Stowarzyszenia DMT.
Inwestycja

Inwestycja:
300 zł – dla członków Stowarzyszenia DMT, którzy biorą udział we wcześniejszej superwizji
350 zł – dla pozostałych zainteresowanych przy płatności całości do 10 marca
400 zł – przy płatności w ratach (I rata 200 zł, II rata 200 zł) i po 10 marca

Warunkiem zapisania się na warsztaty jest zgłoszenie mailowe oraz wpłata.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń i wpłat.
W przypadku rezygnacji zwrot wpłaty możliwy jest tylko do 20 marca 2019 r.

NR KONTA 47 1140 2004 0000 3202 3523 3246. W tytule przelewu należy wpisać swoje nazwisko oraz hasło “Warsztat Penelopy Best”.

Zapisy

Zgłoszenia wraz z wypełnionym formularzem kwalifikacyjnym
przyjmujemy pod adresem:
szkolenia@instytutdmt.pl
Wpłat należy dokonywać dopiero po otrzymaniu
potwierdzenia przyjęcia.

Formularz zgłoszeniowy