Strona główna  /  wybierz język:

PL EN

Instytut DMT

Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem

Szkolenie DMT - Absolwenci

LISTA ABSOLWENTÓW CZTEROLETNIEGO SZKOLENIA DMT

Imię i nazwisko Kontakt
Dominika Białas-Kopystecka
Toruń
 
Karolina Bryl
Kraków
karolinabryl@yahoo.com
+48 605 547 721, +19177024581
Aleksandra Capiga-Łochowicz
Warszawa
axiach@gmail.com
535 392 780
Katarzyna Dańska-Janowska 
Warszawa
kasia@terapiatancem-iba.pl
501 637 844
Magdalena Dziuba  
Agnieszka Dziubińska
Warszawa
adziubinska@gmail.com
609 738 197
Iwona Filipowska-Obcowska
Warszawa
fiwa@op.pl
501 030 499
Bożena Gawerska-Panfil
Warszawa
boszkap@gmail.com
504 020 862
Joanna Głuszek
Poznań
psychoterapia@pracowniadmt.pl
606 791 975
Izabela Guzek
Warszawa
izabela@terapiatancem-iba.pl
600 390 008
Anna Hasso-Agopsowicz
Olsztyn
anna.hasso@gmail.com
Marzena Jazowska
Warszawa
marzena.jazowska@terapiadmt.pl
692 773 856
Marta Kawczyńska
Warszawa
 
Magdalena Kidoń
Kraków
magdalene@poczta.onet.pl
600 199 489
Maciej Kokowski
Warszawa
maciek.kokowski@gmail.com
694 380 735
Anna Kowalska-Catalano
Warszawa
a.kowalska-catalano@siodmarzeka.eu
605 440 956
Anna Kurinia
Warszawa
annakurinia@op.pl
Monika Leszczyńska
Warszawa
monikal@jewish.org.pl
Agnieszka Lugierska
Poznań
agnieszka_lugierska1@tlen.pl
601 591 113
Joanna Malinowska
Zielona Góra
info@vigeo.com.pl
695 416 460
Katia Mirlina
Warszawa
psychoterapiaruchem@gmail.com
501 442 770
Katarzyna Maja Molska
Warszawa
 
Anna Oknińska
Warszawa
natasza.okninska@gmail.com
601 884 852
Anna Olejnik
Warszawa
terapiawruchu@gmail.com
602 710 171
Zuzanna Pędzich
Warszawa
zpedzich@instytutdmt.pl
502 687 353
Żaneta Ryszawa
Warszawa
zanetaryszawa@wp.pl

Małgorzata Różycka
Warszawa

malgorzata.rozycka@gmail.com
605 632 672

Agnieszka Sokołowska
Warszawa

agnieszka@offwords.com 
604 537 604

Anna Serafin
Warszawa


Monika Stehlikova
Słowacja
tanecnaterapia.sk@facebook.com
+421 907 476 700
Jadwiga Szubert 
Kraków
jadwiga.szubert@esp24.pl
608 341 438
Ewa Szubstarska
Kraków
ewaszubstarska@gmail.com
601 680 376
Anna Szyniszewska-Łukasik
Warszawa
anna.szyniszewska-lukasik@telekomunikacja.pl
Justyna Torłop-Bajew
Poznań
strefaruchu@home.pl
792 238 205
Małgorzata Wiśniewska
Warszawa
mwisniewska@instytutdmt.pl
509 151 689

Marek Wójs 
Warszawa

 wojs.marek@gmail.com
888 498 666

LISTA ABSOLWENTÓW TRZYLETNIEGO SZKOLENIA DMT

Nazwisko i imię Kontakt
Izabela Dominko
Warszawa
idomi.hot@home.pl
601 247 364
Danuta Dybowska
Toruń, Kraków
danutadybowska@wp.pl
Katarzyna Filipowicz
Gdańsk
k_lewa@poczta.onet.pl
664 783 070
Wioletta Gajowa
Warszawa
wgajowa@instytutdmt.pl
501 372 881
Marek Gajowy
Warszawa
mgajowy@instytutdmt.pl
502 319 661
Małgorzata Januszczyk-Siemieniuk
Olsztyn
malgorzata.siemieniuk@o2.pl
505 182 184
Martyna Jordanowicz
Kraków
m. jordanowicz@gmail.com
793 397 080
Karolina Łumianek
Koszalin
karolinalumianek@interia.pl
509 229 996
Paulina Makowska
USA
makowskapaulina@gmail.com
(+1) 812 2729 529
Renata Piotrowska
Warszawa
renata.ren@gmail.com
Paulina Pyka
Kraków
paulinapyka1@btinternet.com
Aleksandra Rayska
Warszawa
psychoterapiatancem@gmail.com
607 128 481
Agata Teodorczyk  
Warszawa
info@terapiatancem.org.pl
696 424 618
Monika Trąbińska
Warszawa
mikitra@hotmail.com
Anna Wdowiak
Szczecin
annawdo@gmail.com
601 321 315
Dominika Zandecka
Warszawa
dominika.zandecka@op.pl
607 288 660
Marta Żołądź
Jelenia Góra
marta.zol@gmail.com
502 594 085
Joanna Żurek
Olsztyn
terapiairuch@gmail.com
500 041 842